Podanie na Organizacje Przestepcza

Drodzy współgracze, jak już wiecie, chcemy stworzyć najlepsze jakościowo i roleplayowo community w  polsce, a co za tym idzie potrzebujemy także niepowtarzalnych i charakterystycznych organizacji.

Czego szukamy:
Szukamy ludzi z pomysłem na grę, którzy stworzą ciekawe i poprawne roleplayowo organizacje.
Szukamy czegoś wyjątkowego i unikatowego, chcemy, aby gra która prezentujemy była ciekawa zarówno dla nas, dla was, a także reszty obywateli. Nie chcemy żeby ciemna strona mocy była rozwinięta do poziomu, takiego jak na większości wysp – wszyscy robią napady, porywają ludzi, zabijają. Pamiętajcie, że strzelanina to nie wszystko. Pamiętajcie, że każdy członek musi być na naszej WhiteList.

Skoro oczekujemy to musimy też dać coś od siebie: Postaramy się udostępnić wszystko, co będzie możliwe – oczywiście w granicach zdrowego rozsądku. Postaramy się także zapewnić wam od strony technicznej to co będzie potrzebne: oskryptowaną, indywidualną organizację przestępczą, z własnym terenem. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje rozgrywki i chęci zrobienia razem czegoś fajnego. Podsumowując, jeśli myślicie, że macie ciekawy pomysł na organizację przestępczą czekamy na Wasze podania.